Fotó: MOL Pick Szeged

Következzen a meccs utánről 2 interjú. A csereként fantasztikusan beszálló, 7 gólnál megálló Bodó Richárd

És a kiváló, 6 gólig jutó beálló, Bánhidi Bence:

Ez a vége! Síma szegedi siker! A győzelem kérdése szerencsére műár az első 10 percben eldőlt, a svédek nem tudtak jelentős ellenállást kifejteni a mai délutánon, és nem tudták megismételni a Barcelonában mutatott veszélyes játékukat. A Szeged ma nem is egyénileg, sokkal inkább csapatként funkcionált kiválóan.

Fekete Bálint 36-27, majd Petrus 2 perc, SEGO!!!

Balogh kihagyott zoccere, visszatámadás: 34-27

Gaber és a Szeged 2. kiállítása: 34-26

34-25 A védekezőspecialista Pezrus góljával

Helyreállt a világ rendje, aztán 2 svéd gól: 31-25

Legalább könnyű gólokat ne kapjunk. Jött Sigurmannsson és egy svéd kapufa: 29-23

Aazért tudnak a svedek is játszani. Lerohanás után 28-22. Szegedi idő

46. perc: 28-20

Ismét Bodó, és ismét svéd gól 25-18

41. perc, Gaber 2 perc, csak a bírók tudják miért: 24-17

Most támadásban kicsit megakadtunk. Reméljük csak nagyon kicsit. IGEN! Skube 24-16

23-15

Nyugodt medrében zajlik a meccs, 22-14

Csere a szegedi kapuban, Sego Sierra helyett.

Még egy svéd gól, FÉLIDŐ: 20-11

10-10-10 29. Perc: Zsitnyikov, 20-10

A játék képe változatlan, nyugodt, 27. perc: 18-10

Kicsit magukkhoz tértek a svédek, de Bodó mesterhármasával 16-8

Még kínaiból is 14-5

A félidő felénél 12-3. A svédeknek semmi sem sikerül, a Szegednek mint csapatnak minden. A 12. gólt Bodó szerezte.

Most kit emeljünk ki? 10-3

Kiváló védekezés, kiváló Sierra 8-3

8. Perc: Svéd időkérés, a Szeged ugyanis ellenállhatatlan: 7-3

5. Perc: Balogh elrontott hetese: 4-2

Gyors játék ez a kézilabda, másfél perc 2-2

10 perccel a kezdés előtt már majdnem teltház.

Első hazai mérkőzését játssza a Bajnokok Ligájában Juan Carlos Pastor együttese. Augusztus 27-én felkészülési tornán Magyarkanizsán 34-28-ra nyertek a szegediek. Elvileg erősebb együttesnek számítanak, de intő jel lehet, hogy a svédek múlt héten csak 2 góllal kaptak ki, és sokáig vezettek Barcelonában.

A mérkőzés 17 órakor kezdődik az Újszegedi Sportcsarnokban. A mérkőzés után interjúkat hallhatnak majd.